Klucze CD-KEY do instalacji Windows

Wszelkie instalatory Windows, starsze niż Windows Vista ale nowsze niż Windows 3.1 wymagają klucza aktywacyjnego zanim instalator rozpocznie instalację systemu. Kody te pobierzesz z  linku poniżej :

Aktywacja systemu Windows (od Windows XP do Windows 10)

Aktywowanie systemu Windows za pomocą nielegalnych aktywatorów KMS, jest sprzeczne z regulaminami firmy Microsoft oraz prawami o ochronie praw autorskich i programów komputerowych. Ponadto nie wiadome jest czy owe aktywatory (udostępniane za darmo) są pewne i bezpieczne i czy przypadkiem nie zawierają ukrytych wirusów mogących narazić Twoje dane na ataki z Internetu. Dlatego jeśli chcesz zaryzykować i jesteś za to odpowiedzialny, z pod linku, który poniżej zamieściłem możesz je stamtąd pobrać. Aktywacja jest prosta, wystarczy nacisnąć przycisk "Activate" lub logo "Windows" w programie. Polecam używać ich wtedy, gdy instalujemy systemy Windows na maszynie wirtualnej VM !

 

Bezpieczniej jest za to kupić ORYGINALNĄ licencję (kosztującą w okolicach 500-1000 zł) w dowolnym sklepie komputerowym, internetowym lub RTV/AGD. Jeżeli nie chcesz wydawać tak dużej kwoty, możesz kupić UŻYWANĄ licencję OEM, która z reguły jest nawet 10 razy tańsza ale pochodzi z odzysku. Nie polecam kupować kluczy, które nie zawierają żadnych dowodów autentyczności i oryginalności. Owszem, zadziałają, ale na jak długo i czy w ogóle zadziałają to jedna wielka loteria. Na takich aukcjach najczęściej oferowane są „certyfikaty autentyczności”, które opisywane są tak, jakby były całym systemem lub przynajmniej elementem, który determinuje legalność systemu operacyjnego. Niestety, wspomniany certyfikat nie jest licencją i posiadanie takowego nie sprawia, że dana kopia systemu staje się legalną. UWAŻAJCIE NA TO !
Więcej informacji na temat oryginalności, znajdziesz tutaj  oraz tutaj

 

  • Aktywacja Windows XP

Wpisz klucz CD-Key podczas instalacji. Jeżeli nie wiesz jaki wpisać, zobacz film poniżej:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po zakończeniu instalacji, nie aktywuj systemu, tylko wejdź do rejestru Windows (menu Start => Uruchom... i wpisz narzędzie "regedit")

W rejestrze znajdź odpowiedni klucz: HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE Microsoft/Windows NT/CurrentVersion/WPAEvents/ i zaznacz wartość OOBETimer. Kliknij na nią dwa razy po czym wpisz wartość: FF D5 71 D6 8B 6A 8D 6F D5 33 93 FD. Wyjdź z rejestru i sprawdź czy okienko aktywacji zniknęło. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, zobacz film poniżej.

  • Aktywacja Windows 7

Aktywacja systemu Windows 7 jest o wiele łatwiejsza, pobierz legalizator: Windows Loader 2.2 z przycisku powyżej. Wypakuj na pulpit. Wyłącz program antywirusowy o ile masz go włączonego. Uruchom aplikację, i kliknij przycisk "Install". Program automatycznie aktywuje nasz system Windows 7. Następnie, gdy wyskoczy ci okienko z monitem o prośbę ponownego rozruchu systemu, wykonaj go. Po restarcie system jest aktywowany. Gotowe. Jeżeli nie wiesz jak, zobacz film poniżej:

  • Aktywacja Windows 8/8.1

Tak samo jak w Windows 7, musimy pobrać aktywator KMSPico z pod linku wyżej. Pobieramy i wypakowujemy w dowolne miejsce. Wyłączamy program antywirusowy i uruchamiamy instalator KMSPico. Po zainstalowaniu system jest aktywowany. Dla pewności można powtórzyć aktywację uruchamiając program AutoPico z menu Start=>Programy=>KMSPico

  • Aktywacja Windows 10

W przypadku Windows 10, warto pobrać program Digital License Activator, pobierzesz go z pod linku powyżej. Wyłącz program antywirusowy, uruchom program i poczekaj, aż znajdzie on odpowiedni klucz do twojej wersji systemu. Gdy będzie gotowy, kliknij przycisk "AKTYWUJ". Pamiętaj aby mieć dostęp do internetu. Po niedługiej chwili pracy programu, system stanie się aktywowany. 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now